![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι η εργασία της ομάδας μας, με main author τον Δρ. Μέμνων Λυσάνδρου απέσπασε ένα εκ των τριών Early Stage Professionals Award του συνεδρίου!!
Η εργασία έχει τίτλο "FIRST-IN-HUMAN PHASE I/II CLINICAL TRIAL OF IG-TREGS FOR GVHD PREVENTION” και αφορά στην κλινική μελέτη iG-Tregs και το κλινικό/ερευνητικό follow-up του πρώτου ασθενούς που έλαβε την θεραπεία.
Η εργασία έχει τίτλο "FIRST-IN-HUMAN PHASE I/II CLINICAL TRIAL OF IG-TREGS FOR GVHD PREVENTION” και αφορά στην κλινική μελέτη iG-Tregs και το κλινικό/ερευνητικό follow-up του πρώτου ασθενούς που έλαβε την θεραπεία.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Σχετικά Αρχεία
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)